اشتباهات رایج در اسباب کشی منزل

یک اسباب کشی منزل در اصفهان راحت و بدون نگرانی به تنظیم برنامه کاری و انجام درست آن نیاز دارد. علاوه بر اقداماتی که باید انجام دهید. بعضی فعالیت ها و گمان های نادرست درباره نقل مکان اثاثیه منزل وجود دارد. شما می بایست از آن ها پرهیز کنید تا یک حمل اسباب راحت داشته باشید.

1-حمل اثاثیه منزل توسط افراد غیر متخصص

ممکن است تصور کنید برای حمل اثاثیه منزل اصفهان به شرکت های حمل اثاث لازم ندارید. خودتان می توانید آن را انجام دهید یا فکر می کنید حمل اسباب توسط خودتان به صرفه تر می باشد. این که خودتان لوازم منزل را به خانه جدید منتقل کنید یا به شرکت های حمل بار واگذار کنید. تصمیم شما می باشد، بر اساس تجربه، مخارج حمل بار توسط خودتان یا با کامیون بار ها تفاوتی ندارد. شما باید مخارج کرایه ماشین، کارگر و …. را پرداخت کنید. حتی شاید به علت خطا در تخمین هزینه، مبلغ مضاعفی را نیز بپردازید. یک شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان ایده آل و مناسب مشاوره خوبی را در این باره می‌دهد. تا با منطقی ترین مبلغ آن را انجام دهید.

همین طور شما موقع جابجایی لوازم، مخصوصاً اثاثیه ثقیل توان و مهارت کافی ندارید. احتمال دارد آسیب های غیرقابل  جبرانی به بدن خود بزنید. به علت کافی نبودن توانایی شما در جابجایی اسباب منزل، شاید هنگام حمل وسایل منزل شما صدمه ببیند. مسلماً شما این را نمی‌خواهید. پس یک شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل اصفهان قابل اعتماد پیدا کنید و حمل بار راحتی داشته باشید.

اشتباهات رایج در اسباب کشی منزل

شکل 1- حمل اثاثیه منزل اصفهان

2- سهل انگاری در انتخاب شرکت حمل اثاثیه منزل اصفهان

حال که قصد دارید اثاث کشی خود را به کامیون های حمل بسپارید. بایستی از بین شرکت های مختلف حمل اثاثیه اصفهان که متعدد می باشد. یکی از آن ها را انتخاب کنید. شما باید در انتخاب کامیون بار مد نظر خود دقت زیادی کنید. ملاک هایی که پایین آن ها را نام بردیم در نظر بگیرید:

گستردگی عرضه سرویس:

یک شرکت اسباب کشی، باید در همه مناطق شهر آماده عرضه سرویس به مشتریان خود باشد. همین طور به تعداد کافی راننده، کارگر، انواع اتوبار (وانت، کامیونت و خاور) دارد. همین طور سرویس کامل اسباب کشی مانند حمل اثاث، نقل مکان، بسته بندی اثاثیه و چیدمان را ارائه می دهد.

داشتن مجوز از مراجع ذی ربط:

یکی از مواردی که باید دقت کنید این است که کامیون حمل بار مجوز از مراجع ذی ربط داشته باشد. پیش از انتخاب شرکت حمل بار مورد نظر خود دقت کنید که آیا دارای مجوز است؟

قیمت معقول:

یکی از اساسی ترین ملاک ها مخارج حمل بار می باشد. هزینه ها بایستی با کیفیت سرویس متناسب باشد. به این نکته دقت کنید که همیشه کم بودن قیمت سودمند نمی باشد. در انتهای مقاله شرح کامل تری از این موضوع ارائه شده است.

کادر با تجربه و ماهر:

داشتن کارکنان مجرب، توانمند و زبردست در مقوله باربری و نقل مکان اثاثیه منزل. یکی دیگر از ملاک های انتخاب یک شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل اصفهان ایده آل است. کارگران باید دارای آمادگی بدنی قابل توجهی باشند و در باربری و حمل اسباب منزل مهارت داشته باشند.

رفتار مناسب با مشتری:

مسئولیت پذیری و رعایت احترام و شخصیت نسبت به مشتریان از دیگر معیار های حمل بار ایده آل می‌باشد.

3- اسباب کشی در روزهای آخر هفته

در آخر هفته به علت زمان بیکاری بیشتری که وجود دارد، در ظاهر زمان ایده آلی برای حمل اسباب منزل است. به همین خاطر میزان فعالیت شرکت های اسباب کشی اصفهان در این روزها زیاد می باشد. شاید کامیون و نیرو کافی نداشته باشند یا احتمال دارد در این روزها  هزینه سرویس خود را بیشتر کنند. پس بهتر است حتی‌الامکان حمل اثاثیه منزل خود را در اواسط هفته انجام دهید. همین طور بعضی از این شرکت ها در وسط هفته برای مشتری های خود تخفیف در نظر دارند.

4- بسته بندی نداشتن اثاثیه منزل

بسته بندی لوازم منزل اصلی ترین قسمت حمل اثاثیه منزل است. این عمل موجب تسریع در انجام کار و نیز ایمنی موقع اسباب کشی شما می شود. همیشه اثاث منزل خود را بسته بندی کنید.

5- استفاده از ابزار بسته بندی بی کیفیت

بسته بندی لوازم منزل ملزومات خاص خود را دارد. استفاده از ابزار مشابه و غیراستاندارد به جهت کم کردن مخارج بسته بندی، احتمال دارد. مخارج مضاعفی به شما با صدمه زدن به لوازم منزلتان وارد کند. این تجهیزات دارای جنس مخصوصی می باشند که به جهت نقل مکان مطمئن لوازم منزل طراحی شده اند.

6- نام‌گذاری نکردن جعبه های بسته بندی

هنگامی که شما اسباب خود را در داخل جعبه یا کارتن های مخصوص بسته بندی قرار دادید. هر کارتن را نشانه گذاری کنید تا از دیگر جعبه ها متمایز شوید. نام‌گذاری نکردن کارتن ها باعث نا به سامانی و پایین آمدن سرعت چیدمان منزل شما می‌شود. زمانی که شما کارتن ها را علامت گذاری می‌کنید. هنگام چیدمان می‌توانید به آسانی آن‌ها را بیابید و لوازم منزل خود را بچینید.

7- سپردن اشیا باارزش خود به کادر حمل بار

هرگز اشیا با ارزش خود را به کادر شرکت اسباب کشی اصفهان تحویل ندهید. چون احتمال دارد هنگام نقل مکان و در هیاهو جابجایی گم شود. آن ها را پیش خود در مکان مطمئنی قرار دهید و یا به افراد معتمد خود بسپارید.

اشتباهات رایج در اسباب کشی منزل

شکل 2- حمل اثاثیه منزل در اصفهان

8- عدم احتساب مخارج حمل اثاثیه

شما باید موقع درخواست اسباب کشی از مقدار مخارج خود مطلع شوید. از شرکت حمل بار مورد نظرتان بخواهید تا میزان نهایی مخارج حمل اثاثیه منزل شما را اعلام کند.

حساب نکردن مخارج دشواری هایی را برای شما موقع تسویه حساب پدید می آورد. معمولاً چهار معیار را برای احتساب مخارج حمل اثاثیه اصفهان در نظر گرفته می شود.

  • تعداد کارگران مشغول خدمت
  • تعداد واحدها و طبقات
  • نوع ماشین حمل بار سفارشی
  • نوع ابزار بسته بندی
Our Score
Our Reader Score
[Total: 2 Average: 5]